Aktuální nabídka obrazů

J. Lorencová při křtu své knihy a rozloučení se svojí kariérou v červnu 2018

Říká se, že investice do umění je jednou z nejvhodnější investicí vůbec. Obrazy renomovaných malířů na hodnotě neztrácejí, naopak rok od roku nabývají na ceně. V případě ak. malířky Jarmily Lorencové to platí dvojnásobně. Umělkyně už od začátku roku 2017 netvoří a malovat nikdy nebude. Její celoživotní tvorba je sice obrovská, ale k mání je v současné době již jen zlomek z jejího díla. Její obrazy tak nabývají každým dnem na ceně, protože nic nového už nikdy nebude. Každý, kdo vlastní některý z jejích obrazů, si jej už dnes může považovat nejen za nevšední umělecké dílo, které vyzdobí interiéry, ale i jako strmě stoupající investici.

Na tomto místě uvádíme obrazy, které jsou teoreticky k prodeji, i když u některých z nich je místo ceny uvedeno „zatím neprodejné“. Znamená to, že obraz je sice dostupný, ale autorka ještě není rozhodnuta o jeho prodeji.

Jedna odpověď na “Aktuální nabídka obrazů”

  1. Všimnul jsem si, že obrazů, a to nejen nezarámovaných přibývá. Úžasné, skláním klobouk před tím, co autorka vytvořila. Škoda, že už nemám kam obrazy dávat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *